Hepsi Hayat Kurtarır: Ücretsiz Olduğuna İnanamayacağınız Kadar Kullanışlı Mobil Uygulamalar

Günümüzde akıllı telefonlarımızın olmazsa olmazı haline gelen uygulama mağazalarında yer alan milyonlarca mobil aplikasyon kullanıcılar tarafından yüklenmeyi bekliyor. Ancak bu uygulamalardan hangileri gerçekten de hayatımızı kolaylaştırabiliyor? Bugün, oldukça az sayıda kişinin haberdar olduğu, ücretsiz olduğuna inanamayacağınız kadar kullanışlı olan bazı mobil uygulamaları sizler için derledik.

1. Universal Copy

2. Spark Mail

3. MyFitnessPal

4. Photomath

5. Bridgefy

6. InkHunter

7. Diaro

Uygulama mağazalarında sayısız günlük tutma ve not uygulaması yer alsa da, birçoğu gereğinden fazla karmaşık veya fazla basit olabiliyor. Kullanıcı dostu arayüze ve bir not uygulamasından istediğiniz tüm özelliklere sahip Diaro tam da bu noktada diğerlerinden ayrılıyor. Uygulamada, günlük tutmanın yanı sıra randevularınızı ve gün içerisinde aklınıza gelen fikirleri ekleyebilir, Çeşitli dosya formatlarını destekleyen uygulama içe ve dışa aktarma işlemleri sayesinde aklınızdaki her şeyi dijitale sığdırabilirsiniz.

App Store: Diaro

Google Play: Diaro

8. Medisafe – İlaç Hatırlatma

9. Dolby On

10. Forest

11. ExpeditionsPro

Pandemi dönemi ile beraber gelişimini hızla arttıran sanal seyahat endüstrisinin en başarılı ürünlerinden ExpeditionsPro, kullanıcıları 800’den fazla gezi turu ile evlerinden çıkmadan dünyayı dolaştırabiliyor.

App Store: ExpeditionsPro

Google Play: ExpeditionsPro

12. SkyView Lite

13. Plantiary

14. Seven – 7 Minute Workout

Seven, adından da tahmin edebileceğiniz üzere sadece 7 dakika süren yararlı egzersiz programları ile gün içinde uzun soluklu sporlar yapacak zamanı olmayan kişilerin günlük hareket ihtiyacını gideriyor.

App Store:Seven

Google Play: Seven

15. ZEDGE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir