PUBG: BATTLEGROUNDS’un yeni haritası RONDO ve Squid Game’den Lee Jung-Jae’nin başrolde olduğu resmi canlı aksiyon filmi şimdi yayında!

PUBG: BATTLEGROUNDS’un yeni haritası RONDO ve Squid Game’den Lee Jung-Jae’nin başrolde olduğu resmi canlı aksiyon filmi şimdi yayında!

 

Oyunun şimdiye kadarki en büyük haritasının çıkışını kutlamak amacıyla yönetmen Sam Hargrave (Extraction, Extraction 2), PUBG: BATTLEGROUNDS dünyasını sekiz dakikalık etkileyici bir aksiyon filmiyle hayata geçiriyor

  

AMSTERDAM, HOLLANDA – 6 Aralık, 2023 – KRAFTON tarafından geliştirilen PUBG: BATTLEGROUNDS’da bugün yepyeni bir dönem başlıyor! 27.1 güncellemesiyle PUBG: BATTLEGROUNDS’un onuncu haritasi RONDO’nun kapıları oyunculara açıldı. Harita an itibarıyla PC platformunda yayında, konsollara ise 14 Aralık’ta gelecek.

 

VE HUZURLARINIZDA RONDO – PUBG: BATTLEGROUNDS’UN ŞİMDİYE KADARKİ EN BÜYÜK HARİTASI

İhtişam Şehri (The Ground of Honor) olarak da bilinen RONDO, şimdiye kadarki haritalar arasında en geniş oynanabilir alana sahip, 8×8 bir harita olma özelliği taşıyor. İki farklı bölgeye bölünmüş olan bu geniş harita, bilindik oynanış tarzını yenilikçi stratejik yaklaşımlarla birleştiren benzersiz bir atmosfere sahip. PUBG: BATTLEGROUNDS‘un SAHAYA İN, YAĞMALA, HAYATTA KAL temelleri üzerine kurulmuş yeni bir anlatım ve genişletilmiş seçeneklerle gelen bu dev harita, yeni özellikleri ve içeriğiyle her oynanışta heyecan dolu, dinamik bir oyun deneyimi vadediyor.

 

Güneybatısında uzanan sakin göller ve bambu koruları ya da kuzeydoğusunda yer alan belirgin tepeleriyle RONDO, birbirinden farklı arazilerden oluşmakta. Yu Lin köyünün yemyeşil güzelliği, Tin Long Garden’ın şelalelerle dolu manzarası veya Mey Ran’ın nehir kenarı mimarisi gibi önemli alanlar oyunculara çeşitli stratejik seçenekler sunuyor. Benzer şekilde Jadena City’nin gökdelenleri ve neon ışıklı sokakları yoğun şehir savaşları vaat ederken NEOX Fabrikası ise benzersiz kapışmalara gebe. Rin Jiang, Jao Tin ve Stadyum gibi ek alanlar da kendi içlerinde oyuncular için farklı zorluklar barındırıyor. Haritanın yenilikçi özellikleri arasında yok edilebilir bambular ve beklenmedik inişlerin kapısını aralayan ilave bir başlangıç uçağı yer almakta. RONDO ayrıca yakın dövüş için ideal bir 9 mm HMS olan JS9’u da oyuna ekliyor.

 

PUBG | İHTİŞAM ŞEHRİ: RONDO – SQUID GAME’İN BAŞROL OYUNCUSU LEE JUNG-JAE’NİN ROL ALDIĞI YENİ BİR KISA FİLM

KRAFTON ayrıca bugün RONDO’nun resmi canlı aksiyon filmi PUBG | İHTİŞAM ŞEHRİ: RONDO’yu yayınladı. Extraction ve Extraction 2’nin Direktörü Sam Hargrave tarafından yönetilen kısa filmin başrollerinde Daniel Wu (The Man with the Iron Fists, Tomb Raider, Reminiscence) ve Lee Jung-Jae (Squid Game) yer alıyor. Daniel Wu, tüm ekibin hayatta kalması için savaşan Alpha rolünü üstlenirken Lee Jung-Jae, Alpha ekibi tarafından öldürülen kardeşinin intikamını almak isteyen Beta’yı canlandırmakta. Bu kısa film, iki zorlu düşman arasındaki nefes kesen mücadele aracılığıyla yeni haritayı canlı bir şekilde gözler önüne seriyor.

 

PUBG | İHTİŞAM ŞEHRİ: RONDO’yu izlemek için tıklayın

 

OYUNCU ÖDÜLLERİ

RONDO’nun çıkışını kutlamak amacıyla yepyeni Survivor Pass: RONDO yolda.  Bu güncellemeyle ödül sistemi yenilendi ve Survivor Pass ödüllerine G-COIN, Şemalar, Hayatta Kalma Sandıkları ve Zanaatçı Jetonları gibi çeşitli yeni ödüller eklendi. Aktör Daniel Wu’nun Alpha rolünde ve Lee Jung-Jae’nin Beta rolünde yer aldığı RONDO’ya dair yeni iş birliği eşyaları, 6 Mart 2024’e kadar PC oyuncuları ve 14 Mart 2024’e kadar konsol oyuncuları için mevcut olacak.

 

RONDO ile ilgili daha fazla bilgi için adresimiz https://pubg.com/rondo. PUBG: BATTLEGROUNDS ile ilgili daha fazla bilgiyi https://pubg.com/tr/ adresinde, ayrıca YouTube, Twitter, Instagram, Facebook, Twitch ve TikTok üzerindeki resmi sosyal medya kanallarında bulabilirsiniz. Daha fazla basın materyaline ve tüm bültenlere ise PUBG: BATTLEGROUNDS resmi basın odası üzerinden erişebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x